EstTech Grupp OÜ

Weinigi puidutööstusseadete müük, varuosad ja hooldus

PowerJoint

 

WEINIG PowerJoint 

 

PowerJoint - 6 takti/min.

PowerJoint on kompaktseade kontaktivaba liimitamisega. Freesimine toimub ülevalt alla, mis garanteerib optimaalse sõrmjätkkvaliteedi. "Värskelt" pressitud sõrmjätkühenduse transport toimub ainult tootmissuunas, mis vähendab sõrmjätkühendusele mõjuda võiva jõu minimeerimist. Toorikud liiguvad seadme keskkohal, mis tagab väga hea pressijõu jaotuse  ja parima instrumentide kasutuse.

 

PowerJoint - 8 takti/min.

PowerJoint 8 on kiireim kompaktne seade (freesimine, liimimine, pressimine ühe töökäiguna). Tootlikkus saavutatakse tänu küljelt toitmisele. Toorikud kinnitatakse kohe tsentreeritult ja siis freesitakse, liimitatakse kontaktivabalt ning pressitakse. Freesiüksusesse on integreeritud ettelõikus, freesspindel ja liimidüüsid. 

 

PowerJoint - 15 takti/min.

Suur tootlikus saavutatakse freesiüksuse eraldamisega liimitamisest ja pressimisest. Seega võimaldab PowerJoint kuni 15 ühendust minutis. Selles masinas on samuti integreeritud PowerJointi eelised, nagu näiteks toorikute transport ainult edaspidises suunas (ilma tagasisuunas positsioneerimiseta), kontaktivaba liimitamine ja lõputu pikkusega lati tootmine.

 

  • Vertikaalne sõrmjätkamine koos ettelõikusega 
  • Frees liigub ülevalt alla
  • Puitu ei positsioneerita tagasisuunas (ei koorma sõrmjätkühendusi)
  • Kontaktivaba liimitamine liimidüüside abil
  • Statistika- ja diagnoosisüsteem touchpaneli abil
  • Sisestatava puidu pikkus alates 700 mm

 

 

 

 

Tootekataloog: GreconLine