EstTech Grupp OÜ

Weinigi puidutööstusseadete müük, varuosad ja hooldus

SECTOR 1255

 

Vertikaalne plaadisaag SECTOR 1255

 

Seisev plaadisaag võimaldab nn. "ühe-mehe-teenindamist" alates plaatide laost kuni valmislõigatud plaatmaterjalini ning masin on lihtsasti ja ergonoomiliselt teenindatav.

SECTOR 1255 on olemas erinevate korpuste versioonidega lõikepikkusele alates 3300 mm kuni 6300 mm ja lõikekõrgusele alates 1900 mm kuni 2200 mm. Lõike sügavus on 60 mm. Suuremad pikkused (kuni 8300 mm) on võimalik kokkuleppel!

HOLZ-HER plaadisaagisid on võimalik HOLZ-HER originaal-lisavarustusega täiendada, nt. patenteeritud Super Cut ettelõikusüksusega, mis tagab kaetud plaatmaterjali lõikamisel suurepärase lõikekvaliteedi kümnendik millimeetri täpsusega. Samuti on võimalik lisada professionaalne lõike optimeerimise tarkvara Opti-Base V-Cut, mis tagab suurepärase materjali kasutuse.

Ka komposiitmaterjalide töötlemiseks pakub HOLZ-HER ideaalset lahendust. Komposiitmaterjalid on modernse arhitektuuri kindel osa ja paljud tootjad peavad sellega arvestama. SECTOR 1255V on perfekte plaadisaag alucobon, dibond ja co. töötlemiseks.

  • Lõigete optimeerimine Opti-Base V-Cut tarkvaraga
  • SuperCut ettelõikussüsteem (patenteeritud)
  • Optimaalne puruärastus
  • 10 aastat garantiid kõikidele lineaarjuhikutele
  • Lisana võimalik töödelda komposiitmaterjale

 

   

 

                          

Video: Vertikaalne plaadisaag                  Video: SECTOR Black Edition

 

Tootekataloog: SECTOR 1255 / 1260

 

Lisainfo: www.weinig.com/panel_processing/sector