EstTech Grupp OÜ

Weinigi puidutööstusseadete müük, varuosad ja hooldus

Cube Plus

WEINIG Cube Plus

 

Tänu oma innovatiivsest ühendmaterjalist robustsele korpusele funktioneerib CUBE PLUG and PLAY-printsiibil.
See tähendab: masin paigaldada, sisselülitada – valmis. Isegi tootmishoones masina koha vahetus on iga kell võimalik – piisab vaid tõstukist.

 

Cube teenindamine on lihtne.

Cube-ga võite tootmist alustada kohe. Teenindamine on intuitiivne ja loogiline – pole vaja kulukat ega aeganõudvat koolitust.

 

 

WEINIG Cube Plus:

* Lihtne masina teenindamine

* Väiksem müraemissioon

* Kiire dimensioonide vahetus ka töötava masinaga

* Perfektselt täisnurksed toorikud

* Vähene ruumivajadus

 

 

Hea teada

WEINIG EasyLock nugade vahetussüsteem

 

  

WEINIG EasyLock süsteem lihtsustab nugade vahetamist. Instrument ise jääb võllile, vahetatakse vaid nuga- seega ei ole vajalik seadistustöid teha. Seeläbi vähendatakse masina seisuaegasid ja minimeeritakse seadstamisest tuleneda võivaid vigasid.

 

 

Tooriku dimensioonid

Cube Plus-iga on võimalik töödelda väga erinevate mõõtudega toorikuid - alates väikestest liistudest kuni suurte prussideni. Lisavarustusena on võimalik Cube Plusi kasutada ka veel väiksemate dimensioonide töötlemiseks - alates paksusest 5 mm ja laiusest 15 mm. Vältimaks kahjustusi tooriku pinnal, töödeldakse selliseid toorikuid kaks korda: esmalt eelhööveldatakse ülemõõduga1,5 mm  ja seejärel hööveldatakse valmismõõtu.

 

Tuuni oma Cube Plusi

Erakordne tehnika väärib ka erakordset disaini. Tehke Cube Plusist "oma" Cube Plus ja tuunige masin vastavalt oma soovidele.

 

 

 

Lisavarustusena on võimalik:

 

Spiraalpead

Spiraalpead on kõvasulam nugadega ja neid nugasid saab 4 korda kasutada. Spiraalpead sobivad suurepäraselt eelhöövelduseks või kõva puidu töötlemiseks.

 

Mobiilspindel

Mobiilspindel lihtsustab tööd kui töödeldakse erineva laiusega toorikuid. Mobiilspindel reguleerub automaatselt tooriku laiuse järgi. 

 

Staabeldusautomaat

Tänu staabeldusautomaadile on Cube Plusi võimalik teenindada vaid ühe inimesega.

 

 

Vaata Cube eestikeelset tutvustust: WEINIG uus hööveldusautomaat Cube 

 

Tootekataloog: Cube Plus