EstTech Grupp OÜ

Weinigi puidutööstusseadete müük, varuosad ja hooldus

Skannersüsteemid

CombiScan+ - seade, mis näeb üheainsa pilguga kõike 

 

Modernses töötlemisettevõttes kasutatakse üha rohkem täisautomaatseid töötlemisliine. Sellise liini puhul on skanneril kogusüsteemis oma oluline osa. Skanner tuvastab välgukiirusel olulised andmed puidu kohta (oksakohad jne.) ning edastab need ilma liini töökiirust vähendamata järgnevatele seadmetele (lahkamissaele või optimeerivale kappimissaele). Ilma sellise automaatse tuvastussüsteemita oleks kogu liini töökiirus märkimisväärselt väiksem. Skannertehnoloogia puhul on suured ootused/nõudmised ka juhtimistehnoloogiale. WEINIGi arendusosakond on välja töötanud lahendused täisautomaatsete töötlemisliinide (nii kõva kui ka pehme puidu jaoks) juhtimiseks.

 

WEINIG aitab leida igale nõudmisele vastava õige konfiguratsiooni. CombiScan+ seeria viib skannertehnoloogia hoopis uuele tasemele. Innovaatiline ja täiustatud tooteportfell pakub veelgi suuremat tootlikkust ning optimaalset tulemust. CombiScan+R võimaldab tänu modernsetele sensoritele tooriku pealispinna klassifitseerimist ning vastavalt sellele lahkamist optimeeriva ProfiRip seeria lahkamissaega. CombiScan+C on paljude sensor-kombinatsioonidega universaalne masin. Puidu pealispind tuvastatakse ja klassifitseeritakse vastavalt Teie vajadustele. Röntgensensoriga on võimalik tuvastada isegi sisemist tiheduse erinevust. Röntgentehnoloogiat kasutatakse siis, kui puhtalt optilisel vaatlusel pole võimalik vajalikke andmeid saada (nt. määrdunud puidu pealispinna või spetsiaalsete struktuuride puhul). CombiScan+S on mõeldud kasutamiseks sorteerimisskannerina. Ka suurte kiiruste juures klassifitseeritakse puit etteantud kriteeriumite järgi ning seejärel sorteeritakse. Seega on meie skannertehnoloogia tootespektrum lai ja sobiva toote leiab ka kõige nõudlikum klient.

 

 

EasyScan - lihtsaim võimalus puidu optimeerimiseks

Põhineb tuntud CombiScan+-l. EasyScani lihtsustati oluliselt ja viidi vastavusse ka väiketootja nõudmistega. Atraktiivne hind ja efektiivne tootlikkus ongi mõeldud eelkõige just väikestele ettevõtetele või lihtsaks kappimiseks. Seadme eelisteks on lihtne installatsioon ja teenindamine ning automaatne dimensioonide seadistamine.

 

 

EScan - tugevussorteerimine ja tiheduse mõõtmine

Luxscan Line EScan tähendab WEINIGi jaoks suurt sammu optimeeritud tugevusssorteerimise suunas. Tänu sellele arendusele on võimalik toota sertifitseeritud DUO, TRIO tooteid ning muid tooteid, mille puhul on tugevus oluline.