EstTech Grupp OÜ

Weinigi puidutööstusseadete müük, varuosad ja hooldus

Läbijooksusaed

WEINIG optimeerivad kappimissaed - suur tootlikkus ja kõrge efektiivsus

 

Kappimine on iseenesest lihtne protsess, kuid selles peitub rohkem kui arvata osatakse - tootlikkuse kasv, tooriku väärtustamine, ressursside efektiivne kasutamine ja samuti ka kasum. Tegelikult tuleb iga toorik mingis tootmise etapis kappida. WEINIG DimterLine OptiCutiga saate automatiseerida ja optimeerida oma kappimistegevuse ning saate suure päevase tootlikkuse ja hea lõikekvaliteedi.

 

Optimeerivad kappimissaed on mõeldud kiireks ja täpseks üksikdetailide kappimiseks - olgu selleks siis täispuit, puitmaterjalid või muud materjalid. Sõltumata kappimise liigist, on OptiCut-seeria saed mitte ainult kiireimad, vaid ka usaldusväärseimad omas tootlikkusklassis. Igal tootmisettevõttel on omad nõudmised ja vajadused. Modulaarne disain võimaldab Teil kujundada oma soovidele ja nõudmistele vastava masina. Alustades OptiCut 150-st, mis on mõeldud üksikmasinana, kuni täisautomaatse ja liini integreeritud OptiCut 450-ni - saame pakkuda Teile sobiva masina.

 

Meie tihe kontakt oma klientidega ja keskendumine oma põhioskusele "kappimine" on teinud meist juhtiva tehnoloogialiidri. "OptiCut" on saanud optimeerivate saagide sünonüümiks tänu masinate kõrgele kvaliteedile ja kasutatavusele igapäevases tootmises. Tõestuseks selle kohta on "OptiCut 450 Quantum - kiireim saag maailmas" 

 

 

 

 

Tootekataloog: OptiCut 200 seeria

 

Tootekataloog: OptiCut 450 seeria

 

Tootekataloog: OptiCut süsteemlahendused