EstTech Grupp OÜ

Weinigi puidutööstusseadete müük, varuosad ja hooldus

CombiScan Sense C

  

CombiScan Sense C- skänner kappimise optimeerimiseks

 

CombiScan Sense C on varustatud spetsiaalselt kappimiseks. Tänu paljudele optsioonidele, on võimalik skännerit varustada vastavalt vajadusele. Tänu kasutatavalt tipptehnoloogiale võite olla kindlad, et tootmise parendamine on ja optimeerimien on garanteeritud. Selle skänneri juures ühendab WEINIG kõik oma teadmised ja kogemused kappimise optimeerimise kohta. Erinevad riist- ja tarkvaralised lisavõimalused teevad skännerist kõrgtehnoloogilise seadme. Efektiivse tootmise võtmesõnaks on lihtne ja usaldusväärne optimeerimine. Erinevad kvaliteedid ja tsoonid on võimalik sisestada ja määrata lõpp-produktide järgi. Seejuures salvestatakse tooted ja kvaliteedid andmebaasis ja neid võib iga hetk "drag-and-drop" meetodil valida ja aktiveerida. Scanneri loogiline ja kasutajasõbralik teenindamine lihtsustab seadistamist ja on kõik masina teenindajad saavad sellega hakkama.

Tänu erinevatele sensorite kombinatsioonidele, saab skänneri valmistada vastavalt kliendi soovidele. Olgu tegemist kas pehme-või kõva puiduga, aknakanteliga või vineeriga, liistude või plaatidega, mööblitootmise või raketiste tootmisega - selle skänneriga saavutate alati optimaalse tulemuse.

 

Highlights

 

  • suur tootlikkus tänu automaatsele defektide tuvastamisele
  • kuna töömahukas manuaalne markeerimine asendub automaatse defektide tuvastamisega, vähenevad tööjõule tehtavad kulutused
  • puidu kasutatavuse tõus, kuna skanneri tuvastamistäpsus võrreldes manuaalse markeerimisega on kordi kõrgem
  • paindlik tootmine - samaaegselt on võimalik toota palju erinevaid tooteid ja kvaliteete
  • lõpptoode on alati kvaliteetne

 

 

 

Tootekataloog: CombiScan Sense